Internet Sitesi Kulanım Koşulları

DKT INTERNATIONAL İstanbul Sağlık Ürünleri İthalat Tic. Ltd. Şti.  tarafından kullanıcıların, internet sitesini kullanırken uymakla yükümlü olduğu şartları belirlemek ve açıklamak üzere, işbu İnternet Sitesi Kullanım Koşullarında (“Kullanım Koşulları”) yer alan kurallar oluşturulmuştur. Kullanıcılar tarafından Kullanım Koşulları dikkatli bir şekilde okunmalıdır. Eğer bu internet sitesinde belirtilen Kullanım Koşullarını kabul etmiyorsanız, [www.ertesigunyaninda.org] adresli internet sitesini (“Internet Sitesi” veya “Site”) ve sunduğu hizmetleri kullanmamanız önerilir. Bu İnternet Sitesini kullanarak, işbu Kullanım Koşullarına bağlı kalacağınızı, Kullanım Koşullarının içeriğini peşinen kabul ettiğinizi, DKT INTERNATIONAL İstanbul Sağlık Ürünleri İthalat Tic. Ltd. Şti.  (“Firma”), bağlı şirketleri, iştirakleri ve çalışanları aleyhinde bu İnternet Sitesinin kullanımından ya da bu sitede bulunan herhangi bir materyal, bilgi, görüşten kaynaklanabilecek herhangi bir iddiadan feragat ettiğinizi beyan etmiş sayılırsınız. Firma, Internet Sitesindeki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı oluşabilecek herhangi bir ihtilafta hiçbir surette sorumlu tutulamaz. Site içerisinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel kalması için elinden gelen makul ticari gayreti göstermekte; ancak buna karşılık Internet Sitesindeki tüm bilgilerin doğruluğu, tamlığı veya güncelliği konusunda herhangi bir garanti taahhüdünde bulunmamaktadır. Bu itibarla, Internet Sitesindeki hiçbir bilgi, bir tavsiye veya öneri olarak kabul edilmemeli ve/veya herhangi bir karar veya eyleme temel oluşturmamalıdır.  İşbu Internet Sitesinde sunulan bilgiler genel mahiyette ve sadece bilgilendirme amacına yönelik, özet niteliğinde olup; Sitede yer alan bilgiler, içerik ya da hizmetler, bir doktorun müdahalesi ya da katılımı olmadan tıbbi tanı ya da tedaviye yönelik bir dayanak oluşturmaz. Kendi özel durumunuz konusunda sadece doktorunuzun önerilerine güvenmeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz. Firma ile birlikte Sitenin yapımında çalışmış kişi ve/veya kuruluşların da Sitenin kullanımdan kaynaklanabilecek herhangi bir sonuçtan, içerikteki herhangi bir hata ve/veya eksiklerden dolayı doğabilecek zararlarda hiçbir idari, cezai veya hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.

Firma, zaman zaman bilgilendirme yada reklam amacı ile siteye, üçüncü şahıslara ait internet sitelerine ilişkin bilgi ve linkleri dahil edebilir. Bu linklere tıklayarak diğer internet sitelerine girdiğinizde, söz konusu sitelere ilişkin uygulamaların, site güvenliklerinin Firma kontrolünde olmadığını ve bu Kullanım Koşullarının diğer siteler bakımından geçerli olmadığını beyan ederiz.  Site, üzerinde Firma’nın kontrolünün bulunmadığı sair internet sitelerine bağlantılar içerebilir. Firma, diğer internet sitelerinin gizlilik kurallarından veya sair uygulamalarından sorumlu değildir. Bu tür internet sitelerinin gizlilik kurallarını gözden geçirmenizi önemle tavsiye ederiz. Bu itibarla diğer internet sitelerinin bilgilerinizi nasıl topladıklarını, kullandıklarını ve paylaştıklarını tespit edebilmeniz için ilgili sitelere ait kullanım koşulları tarafınızca incelenmelidir. Firma diğer internet sitelerinin içeriklerinin doğruluğu hakkında da herhangi bir beyan ve taahhütte bulunmamaktadır. Bu tür internet sitelerinin yasal uyarı ve gizlilik kurallarını gözden geçirmenizi önemle tavsiye ederiz, Kullanım Koşulları diğer sitelerde farklılıklar içerebilmektedir.

İş bu internet sitesinde hiçbir şekilde tedavi yöntemi tavsiye edilmemektedir. Halka açıklanabilecek reçete bilgileri ilgili mevzuat uyarınca kısıtlıdır. Sitede tedaviler ile ilgili bilgi verilmektedir. Arzu edilmeyen sonuçların ortaya çıkmasını engellemek için, tedavi yöntemleriyle ilgili kullanıcıların uzman hekimlere başvurmaları önemle tavsiye edilmektedir. Oluşabilecek olumsuz durumlar ve zararlardan dolayı, Firma veya Site yetkilileri sorumluluk kabul etmeyeceklerdir. Site içeriği ve mevcut bulunan bilgiler, görseller Firma’nın önceden yazılı olarak izni alınmadan, kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, kullandırılamaz, değiştirilemez ve ileride kullanılmak üzere saklanamaz. Internet Sitesinin içeriği (metin, veri, grafik, görüntü, logolar, tasarım, yazılım ve sair Site içeriğine ilişkin unsurlar) Firma’nın fikri ve sınai mülkiyetindedir. Dolayısı ile iltibasa neden olacak şekilde benzeri oluşturulamaz. Tamamı yada bir kısmının dahi kopyalanması veya başka bir yere nakledilmesi ve sair hususlar, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Firma’nın ve Site’nin iznine bağlıdır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz, üzerinde değişiklik yapılan Kullanım Koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelir. Firma, Sitede bildirimde bulunmaksızın bu Kullanım Koşulları ve/veya bu İnternet Sitesindeki bilgiler üzerinde değişiklik yapabilir, iyileştirebilir ve/veya bunları değiştirebilir. Bu değişiklikler Sitede yayınlandığı andan itibaren geçerlilik kazanmış sayılır. Bilgi ve düşüncelerin paylaşımları konusunda, İnternet Sitesi’ne interaktif katkıda bulunanların, soru soranların ve iletişim kuranların kendi görüş ve düşünceleri, Site hazırlayıcılarını, şirketlerini ve Firma’yı hukuki/idari ve/veya cezai sorumluluk altında bırakmaz. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili görüş veya düşünceyi Site’de paylaşan kişiye aittir.

Sitede yer alan bilgiler ve Kullanım Koşullarına uygun hareket edilmediğinden kaygılanmanız durumunda veya Kullanım Koşullarına ilişkin sorularınız olması durumunda lütfen info@dktinternational.com.tr adresine bir e-posta göndererek DKT INTERNATIONAL İstanbul Sağlık Ürünleri İthalat Tic. Ltd. Şti.  ile irtibata geçiniz.